OTAN - NATO
English | Français
Stories & features > 1700-1799 > 1772 - Happy Holidays from all of us at NATO > Všetci z NATO Vám prajeme šťastné sviatky!

Všetci z NATO Vám prajeme šťastné sviatky!

18 Dec 2020 12:03

Synopsis

Tento rok sme museli robiť veci odlišne a ani obdobie sviatkov nie je výnimkou. Avšak napriek tomu sme našli spôsob, ako byť spolu. Od nás všetkých z NATO Vám prajeme šťastné sviatky! Po výcviku v snehu a horách Islandu sa vracia náš tím EOD na základňu. Po tom, že po ceste ich nápisy upozorňujú na dodržiavanie vzdialenosti kvôli COVID-19, sa vracajú trošku skľúčení, neistí, ako by si mohli bezpečne užiť sviatky. Avšak robot EOD zachráni situáciu a nájde spôsob ako šíriť sviatočnú náladu – samozrejme zo spoločenskej vzdialenosti. Záznam obsahuje rôzne zábery islandského tímu EOD pri tréningu a na základni.

Teaser

Tento rok sme všetci museli robiť veci inak, avšak sme stále spolu. Sme NATO.

Transcript

DECEMBER 2020 ISLAND TENTO ROK SME VŠETCI MUSELI ROBIŤ VECI INAK. AVŠAK SME STÁLE SPOLU. VŠETCI Z NATO VÁM PRAJEME ŠŤASTNÉ SVIATKY!

Media tags

Reference
NATO827870
Date filming
01 Nov 2020 12:00
End date filming
30 Nov 2020 12:00
Country
Island
Usage rights
Tento majetok mediálneho obsahu sa môže uverejňovať v audiovizuálnych médiách, tlači, rozhlase a online na redakčné účely. Používanie na iné účely je obmedzené.
Type
Master